סגולת המחשבה

אנא התחבר כדי לקבל גישה לקורסים שרכשת

מוזמנים לצפות בהקדמה לקורס שלפניכם / שיעורים כאן למטה

אודות הקורס

בשנים האחרונות מתחוללת התרגשות גדולה סביב הגילוי כי מחשבה יוצרת מציאות. רבי נחמן גילה סוד זה כבר לפני למעלה ממאתיים שנה. בהדרכתו נגלה כיצד ליצור מחשבה ברורה ותקיפה כדי ליצור מציאות איכותית ולהימנע מהמכשולים הטמונים בדרך זו.

בתהליך הראשון ניישם ונרחיב את ההדרכה של רבי נחמן אל כל תחומי החיים. כל אדם יוכל לבחור לו את המטרה הראויה והטובה אליה הוא רוצה לכוון את עוצמת מחשבתו. כיצד לתרגם את החלומות לפרטי המציאות, כיצד ללכת ולבנות את האמון והביטחון ביכולתנו לממש את החלומות הללו במציאות. נגלה כיצד מערכה זו שלובה כולה בתפילה ובידיעה הברורה כי לא כוחנו ועוצם ידינו יוצר מציאות, אלא רק השילוב של תפילה היוצאת מעומק הלב עם מחשבה ברורה.

בתהליך השני נחדד את יכולתנו לזהות את הרצון המופיע מהנפש. בכל פעם נאזין לאותו רצון ונהפוך אותו לתפילה המבוססת על תקיפות המחשבה. נאפשר לנפש להוביל אותנו אל המחוזות המחכים לנו ולהחזיר אותנו אל האמונה בטוב ובשפע האלוקי הממתין להתגלות.

תהליך ההרחבה מבוסס על הדרכתו המקורית של רבי נחמן כדי לרתום את כח המחשבה ללימוד התורה. כיצד אדם שכבר התייאש מסיכוייו ללמוד תורה יכול להגיע אל מחוזות בלימוד שנראו לו כסגורים וחתומים. נעבור ביחד שלב-שלב של ציור המציאות העתידה. כיצד תהליך זה קורם עור וגידים. כיצד השינוי המבורך מתחיל להקרין על כל מישורי החיים.

התהליכים, בליוויו המוזיקאלי המופלא של הנגן המחונן משה בכר, מחדשים לנו את האפשרות לגלות את כוחותיה העצומים של המחשבה.

אורך הקורס: שעה ו-25 דקות

שווה ציטוט:

“דע שהמחשבה יש לה תוקף גדול, ואם יחזק ויגבר מחשבתו על איזה דבר שבעולם, יוכל לפעול שיהיה כך ואפילו אם יחזק מחשבתו מאד שיהי לו ממון – בודאי יהיה לו, וכן בכל דבר, כך שהמחשבה תהיה בביטול כל ההרגשות”.

רבי נחמן מברסלב

שיעורים

רוצים לרכוש חבילת קורסים במחיר מיוחד?

השאירו פרטים ואנו נשלח לכם את כל המידע

דילוג לתוכן