הצוות שלנו

צוות המנחים המקצועי הפועל במכון
עמית קדם

עמית קדם

מייסד השיטה
עסק בפיתוח הדרך הטיפולית וגילוי השיטה כ-25 שנה, לימד שיטה זו במכללת ״רידמן״ ובמכללת ״שלם״, עד שהקים את ״המכון ללימודי דמיון נובע״. בסדנאות דמיון נובע ובהנחיות עצמן משלב עמית את הדרך הטיפולית עם הדרכות מעולם החסידות.

נוריאל אהרון

מנהל המכון
עוסק בהנחיה אישית, טיפול, הנחית קבוצות והכשרת מנחים בשיטה כ-12 שנה. התוודע לשיטת "דמיון נובע" מתוך חיפוש אישי של דרך ומשמעות, ומאז היא הפכה בעבורו לשליחות ולדרך חיים.

ליכטנשטיין, אוריאל

אוריאל ליכטנשטיין

רכז הכשרה ופיתוח
למד פסיכולוגיה ומחשבת ישראל, וכיום כותב עבודת תיזה העוסקת בר׳ נחמן ובחזיונותיו. מתוך חיבור עמוק לשיטת ״דמיונובע״ העמיק את הידע בתחום וכעת הוא מהצוות המוביל של המכון, מנחה אישי, מנחה קבוצות ורכז הכשרה ופיתוח במכון.

לקס, מימי

מימי לקס

מנחת קבוצות ויועצת לימודים
יועצת לימודים ומנחת קבוצות במכון. מעבירה תהליכים אישיים וסדנאות לנשים ונערות.

גולדשטיין, עקיבא

עקיבא גולדשטיין

מנחה אישי ומנחה קבוצות במכון
מוזיקאי ויוצר, מנחה סדנאות בתחומי גוף-נפש, בייחוד בעבודה קולית וניגון. מוצא בדמיון הנובע שער לשיח פנימי, לריפוי וליצירה. במהלך חודשי הקיץ עקיבא מנחה סדנאות בשיטה ב״החווה של אדם״ בהודו.

טרייסטמן, אדם

אדם טרייסטמן

מנחה אישי ומנחה קבוצות במכון
מנחה קבוצות, מנהל פרוייקטים ויזם חינוכי. מתמחה בהנחיית קבוצות תהליכיות וסדנאות התפתחויות בהשראת תורת החסידות. כחלק מתפקידו במרכז הסדנאות ״החווה של אדם״ בצפון הודו הוא נחשף לשיטת דמיון נובע. כיום אדם הוא מנחה לשיטה ומורה בקורסי ההכשרה.

פרידמן, גלית

גלית פרידמן

מנחה אישית ומנחת קבוצות נשים
בעקבות האתגר שניצב בחייה בתחום הפוריות, עברה בעצמה תהליך ולמדה לעומק על הקשר בין גוף לנפש. כיום מכוונת אישית בתחום הפוריות, הנשיות והמיניות, מרצה ומנחת קבוצות לחיבור גוף-נפש בשילוב שיטת דמיון נובע.

דילוג לתוכן