"המפגשים שלי עם עמית ועם המסעות החופשיים איתו אל מטמוני נפשי חיכו לי בסבלנות. צריך להיות בשל לזה. בהתחלה זה מפחיד. אתה לא יודע איזו מפלצת תקפוץ עליך מתוכך פתאום. לאט הבנתי שהחזרה בתשובה האמיתית מתחילה כאן. לפגוש את עצמך בגילוי לב, באומץ. לקרב אל הקדוש ברוך הוא את כולך. לקרב את כולך לעצמותך. בלי להזדרז, בלי להשאיר מגירות נעולות. לא מפלצות מתגלות. מתנהל דו שיח ולפעמים שיח מרובה משתתפים. לעשות שלום, או לפחות דיאלוג, להבין שבזמן שאני מפחד יש בי גם צד שלא. בזמן שאני מתקדם, יש בי ילד שנשאר מאחור. החופש, הדמיון, הכנות, הם אבות המזון לאמונה, התקרבות וחמלה. כל הלימודים העמוקים, בתורה, בחסידות, הופכים לחוויה פנימית, אישית, התורה נקלטת בחושים, בגוף. זה מרפא. להקשיב לחלקים בתוכך שלא העזת לשמוע.  שאין ברירה, למענם אנחנו פה. זה לא קל. בכלל לא. אבל ככה זה. לאהבה יש מחיר. עד שהלב נפתח. "

אביתר בנאי, אומן

"… אילולא הדמיונובע הייתי ממשיך על הכביש המהיר של החיים ולא רואה את הנקודה הזו בתוכי לעולם. רוב עולם החוויה שלנו בכלל במעבדה של המדמה, ברגע שאתה מזיז משהו שם ומתקן משהו שם אז כל כך הרבה דברים משתנים במקביל. בדמיונובע אתה יכול לדעת במדוייק איפה האדם נמצא, המדמה אומר את החוויה העכשווית המזוקקת של האדם ומכאן מתחילים לעבוד. בניגוד לדמיון מודרך שמאוד מאוד מעצים את המטפל והופך אותו לאיזה גורו שיסדר לך את הבלאגן בנפש, בדמיונובע המטפל לא יודע, הגישה היא שבאמת האדם יודע הכי טוב את נפשו… "

יובל פרויינד, יוצר וסופר

"בעיניי דימיונובע היא מתנה. הדימיון הנובע מאליו יכול להיות עבורנו מעין מצפן, או משקפת, או פנס, המאפשרים למצוא את הדרך המפותלת אל מסתורי הנפש. לגלות את האוצרות השוכנים שם, ויכולים להאיר לנו את הדפוסים המניעים אותנו בלי שאנו מודעים להם…
הדימיונובע היא מפת דרכים להבין, לפענח, את הרמזים הפנימיים, את הקודים הסמויים, את הסמלים, ולסלול לעצמנו דרך חדשה של הבנה, הארה, ויכולת לגבור על הדפוסים המכשילים את דרכינו.
בחוויה שלי ההבנה הזאת היא מתנה אדירה. יש בה שחרור עצום ואור גדול, והיא מלווה את הדרך לאורך כל החיים. ברגעי קושי, מצוקה וחרדה היא שם, ביכולת שלה לשחרר, להזכיר שיש מעין "כפתורים" ללחוץ עליהם כדי לגבור על הקושי בטרם ידהר אל עבר החרדה והמצוקה…"

מאירה דולב , מנהלת מחלקת תקשורת

"… הייתה לזה תועלת מרובה, ביכולת להתחבר ולהתקשר לנקודות פנימיות שבאופן כללי דרך עבודה רגילה עם השכל קשה להגיע אליהם אבל דרך החלום, הדמיון פה הוא כמו חלום בהקיץ, אפשר להגיע לנקודות פנימיות שהאדם פתאום מזהה ורואה את עצמו במקומות שהוא נמצא. הדמיון מבטא את המציאות לפעמים בצורה יותר "מציאותית" מהמציאות עצמה, דרך העבודה נכונה בדמיון אפשר להגיע לתיקון של המידות ואופן החיים שלנו. יפה לראות כאן שהאדם בעצמו הופך להיות המטפל של עצמו דרך הנחייה של המטפל אך המילים והתוכן באים מתוכו, זה נובע מתוכו…"

הרב דב זינגר, ראש ישיבת מקור חיים

"התהליך בדמיון נובע החזיר לי את יכולת הבחירה, חזרתי להיות בחירית ובת חורין. אחת ההבנות החזקות שליוו אותי בתהליך הייתה שכמעט כל דבר בחיינו קשור לעולם הדימיון, ומתוך כך, ניתן לבחור את הדמיונות, אלו המקטנים למול אלו המחזקים, אלו התוקעים למול החלומות הנבואיים. דימיון נובע מאפשר לי לשוב אליי, לזהות את עצמי מבפנים, לבחור התמודדות ובעיקר לבחור דמיונות. בתוך רצף החיים הסוערים, היכולת להעניק לעצמי מחדש את מתנת הבחירה המהותית הינה מתנת עולם, אור גדול המציף את עולמי"

הילה סמו, סטודנטית

"הגעתי לכלי הזה כמונחה לעבור את כל התהליך. והחווה שהייתה לי בעולם של הדמיון – להיכנס לתוך חלום בצורה מודעת – הייתה פשוט חוויה של אקסטרים… לא ראיתי דברים כאלה מעולם…"

ערן כהן, מורה מירושלים

"בשבילי, דימיונובע היה תהלך ריפוי וממש נביעה של כל הקולות שבתוך הנפש, שהיו צריכים להביא את עצמם ולהתמזג עם החיים שלי… "

שלומית, קרית ארבע

"זרם החיים שנמצא מתחת לפני השטח..מבחינתי הקורס פתח משהו שהוא הרבה יותר מכלי הדמיון. זה הפך אצלי את תחושת המציאות הבסיסית. היום אני פוגש את המציאות אחרת, וזה קורה בכל רגע מחדש… התחושה הפשוטה בכל רגע היא של זרם החיים שנמצא מתחת לפני השטח…אני מבין את חוסר היכולת של הניתוח הרציונאלי להבין יותר מ 10% של ההתרחשות, ופותח את עצמי לקלוט באופן לא מודע …"

אמנון דוקוב ר"מ בישיבת עתניאל

התחיל אצלי תהליך מדהים של התקרבות לעצמי…הגעתי לקורס בעקבות התנסות בטיפול עם אחת מתלמידות הקורס הקודם. כבר אז התחיל אצלי תהליך מדהים של התקרבות לעצמי ( שהזכיר לי בעוצמתו את תחילת תהליך החזרה בתשובה שלי) שעורר בי רצון ללמוד את הכלי כדי לזכות להעביר אותו לאנשים נוספים סביבי. הקורס היה מאד ברור ומעניין, ובמהלכו הגעתי להחלטות הרות גורל בנוגע לחיי האישיים. כולי תקווה ורצון להמשיך ולטפל בשיטת הדמיונובע, יצאתי מהקורס בהרגשה שניתנו לי כל הכלים והתמיכה לכך."

דפנה לרר, דיאטנית, ביתר

"מטופלי מצליחים להכנס באמצעות הדמיון הנובע למקומות מפתיעים ביותר..הקורס גרם לי להכיר כלי מדהים להבנת נפש האדם ומכמניו. מטופלי מצליחים להכנס באמצעות הדמיון הנובע למקומות מפתיעים ביותר, שעוזרים להם להבין את עצמם ואת הקורה איתם. הם מדברים עם עצמם ומוצאים לבד את הפתרון לבעיותיהם… כאשר אני משלבת את הדמיון הנובע עם הרפלקסולוגיה, אני מצליחה להגיע למקומות עמוקים מתוך שלווה ומנוחת הנפש."

נירה קרמר, רפלקסולוגית

"מה שהתנסתי בסדנא היה עמוק וחזק…מה שהתנסתי בסדנא היה עמוק וחזק. ואני מאוד מאמינה בדרך של דמיון נובע כדרך מרפאה ומאפשרת שינוי. באחד התרגילים הגעתי לראות משפט שהתנוסס מול עיני בצורה ברורה- זה היה משפט שמניע את חיי בערך…זה שהוא עלה בצורה ברורה מידית וקצרה כל כך הביא אותי להבין שהתהליך הזה של דמיון נובע הוא אלוף בעקיפת מניעות והגעה למקומות פנימים נטולי שכל שמכסה על הרגשות…"

יעל הופמן, מנהלת מדרשה בת עין

"שיטה עוצמתית וחוויתית… ויחד עם זאת קיבלתי כלים לעבודה ויישום ביומיום"
"בדמיונובע הכרתי שיטה עוצמתית וחוויתית, חיבור לעולם הרגש והדימויים ויחד עם זאת קיבלתי כלים לעבודה ויישום ביומיום ותחושת בטחון שיש כאן כלי מובנה ובטוח. במהלך הלימוד חשתי שכלי הדמיון התפתחו וכן החיבור לעולם הרגש. אני משתמשת במה שלמדתי במצבים שונים ביומיום, כמו כן שמתי לב שהלימוד השפיע על מערכות יחסים סביבי.

ענת ישראלי, ירושלים

" קיבלתי כלי להתמודד עם כל קושי נפשי שעולה..מקורס דמיונובע קיבלתי כלים מדהימים לגעת בנקודות עמוקות בנפש שלי. נוסף על כך קיבלתי כלי להתמודד עם כל קושי נפשי שעולה במציאות מתוך קבלת הקושי הגעה לשורשו והמתקתו שם, אני ממליץ לכל מי שרוצה להתקדם בעבודת הנפש…"

אביעד כהנא ר"מ בישיבת מקור חיים.

"עם דמיון נובע – למדתי לראות את שיש "מעבר להררי החושך" האישיים שלי…עד שפגשתי את הדמיון הנובע מתוכי, חייתי על פי דרך אחת, מצד אחד של התהום. בצד המאוד חשוך שלו. באמצעות העבודה, הלימוד החוויה עם דמיון נובע – למדתי לראות את שיש "מעבר להררי החושך" האישיים שלי. למדתי שיש גבהים שאפשר להעפיל אליהם – ולא נופלים מהם, ויש "מי עיינות ותהומות" שמרווים אותנו ולא טובעים בהם חשפתי את תוכיותי ולמדתי לחיות את האפשרות הזו שגיליתי… ועכשיו, כבר מספר שנים, שאני מנחה נשים, בחורות ונערות ב"דמיון הנובע" אני משתמשת בידע החיים הזה שרכשתי, הידע המחיה שבי, מתנת שמים תודה ל-ד.'"

נעמי בלוך, שילה.