ילד פנימי

אנא התחבר כדי לקבל גישה לקורסים שרכשת

מוזמנים לצפות בהקדמה לקורס שלפניכם / בשיעורים כאן למטה

אודות הקורס

איך להיות הורה?

שיטות רבות נכתבות בעניין, תורות שלמות, דעות, כל שיטה מכוונת לכיוון שונה ואחר. בדמיון נובע התשובה לשאלת ההורות די פשוטה.

הכל מתחיל בקשר שלך עם הילד הפנימי שבתוכך

התגובות והתייחסות לילד שלך, הן למעשה מראה ותוצאה לקשר עם הילד הפנימי בתוכך.

השינוי מתחיל מבפנים. כאשר בפנימיותך יתאפשרו הכלה, הבנה, הערכה ואהבה בין הבוגר והילד הפנימי שבך – אז תתאפשר גם היכולת לעלות על דרך המתאימה ביותר לך כהורה. זה יופיע באופן טבעי, הקול הצלול הפנימי ינחה אותך מה צריך לעשות.

שווה ציטוט:

"הנה הילדות שבסדר היצירה היא מוקדמת לזקנה, צריך להבינה לא בתור חזיון עובר שאינו משאיר אחריו מאומה, וכאילו הזקנה תוכל מצד עצמה לעמוד בלא הילדות. לא כן הדבר, אלא הזקנה היא שלמה אז רק כשבאה אחרי הילדות, אז נותנת הילדות כחה הער והחי על הזקנה המיושבת והבוחנת, וע"פ שתיהן ימלא צביון האדם הראוי"

הראי"ה קוק

לפניכם קורס ייחודי: הכנה ופתיחה לנושא של ילד פנימי.

הקורס פותח ראשית בתהליך ייחודי בדמיון בו יתקיים מפגש עם הילד הפנימי באופן אותנטי. לאחר מכן ישנם סרטוני הרחבה בהם אפשר לשמוע על התכונות הכל כך חשובות הטמונות בילד.

ישנו ציטוט ידוע מהמקורות – "כי האדם הוא עץ השדה". תמיד בכל גיל בתוך העץ קיימות כל השנים, מהרגע הראשון – כשהיה שתיל – עד ההווה. תופעה זו באה לידי ביטוי בעיגולים הנצפים בחיתוך גזע העץ. כמו העץ, גם האדם לעולם לא משתנה אלא רק מוסיף לשלביו ערכים ואיכויות. הבריאות הנפשית היא כאשר יש בידי האדם בחירה לנוע בין האיכויות השונות המתווספות לו בכל תקופה וגיל. השלום שורר בין כל רגעי חייו. כאשר האדם משתנה ושוכח מחלקים שונים שבתוכו, שם שורש רוב הבעיות…

בשיטת דמיון נובע הנפש מעלה באופן טבעי ואישי את המפגש בין כל חלקי הנפש.

מוזמנים להצטרף למפגש הראשון בקורס שלפניכם.

שווה ציטוט:

"כל חינו של הילד הוא על שהוא תמים ופשוט. שמדברים עמו מרגישים כאילו עם נפשו היינו מדברים. כששואלים אותו דבר, השאלה חודרת עד לנפשו וממנה באה לנו תשובה תמימה ופשוטה. את כל ליבו נותן הוא בתשובתו".

האדמו"ר מפאסיצנה

שיעורים

רוצים לרכוש חבילת קורסים במחיר מיוחד?

השאירו פרטים ואנו נשלח לכם את כל המידע

דילוג לתוכן