לימוד השיטה

אנא התחבר כדי לקבל גישה לקורסים שרכשת

לפניך כלי עוצמתי, מדוייק ופשוט שמאפשר לדעת מה הנפש שלך באמת רוצה,
ומאפשר להשתחרר מכל הקולות החיצוניים ולתת לנפש שלך להוביל.

בידינו לגלות בתוך מרחב הדמיון את הדימויים המשובשים והמוטעים ולהיפרד מהם, מתוך בחירה בדימויים המגלים לנו את הכוחות האמיתיים שלנו. תהליך הבירור חייב להתרחש בתוך מרחב הדמיון עצמו מתוך לימוד של הקשבה לחכמה הבאה מן הנפש.

הנפש מדברת אלינו

הנפש מנסה להנחות אותנו בסבך החיים. היא היחידה שיכולה לתת לנו את הפתרונות הכי טובים בשבילנו. מפגש עם הנפש מגלה אוצרות שלמים בהם נוכל להשתמש, אוצרות שאנחנו לעיתים אפילו לא מודעים לקיומם. לדעת להקשיב לנפש שלנו זו משימה לא פשוטה, בתוך סבך הקולות, הדמיונות וההרגלים שלנו. כדי להצליח להגיע אל הקול הברור של הנפש שלנו נדרשת מיומנות.

שיטת דמיון נובע נותנת לנו את הכלים להקשיב לנפש שלנו, דרך עולם הדמיון. זוהי שיטה מהפכנית, מדויקת ופשוטה ללמידה, שעוזרת לנו לדעת מה הנפש שלנו באמת רוצה, מה מפריע לה ומהי הדרך לפתרון.

בלימוד מעמיק ומפגש עם הדמיון תקבלו את היכולות הבאות:

מומלץ לעבור על השיעורים כאן בהמשך הדף ולצפות במבואות ובהדגמה הפתוחים בחינם

קורס דמיון נובע האינטרנטי הוא פריצת דרך בלימודי דמיון נובע והוא מאפשר לכל אחד ללמוד את "לב השיטה" בצורה קלה ובקצב האישי שלו, מהמחשב. שמנו דגש על לימוד חוויתי ומעשי כך שהלימוד בקורס לא עוסק רק בתאוריה. הלימוד משלב הדגמות, תרגולים מעשיים ושאלוני הבנה כך שתוכלו להתנסות בפועל שלבים השונים של התהליך, לתרגל ולענות על שאלות חזרה.

מבנה הקורס

הקורס מחולק ל-5 חלקים

  1. עולם הדמיון – איך הדמיון משפיע עלינו בחיים, איפה הוא מפריע לנו וכיצד ניתן להשתמש בו לתועלת.
  2. ההבדל בין דמיון נובע לדמיון מודרך – רבים מאיתנו שמעו על שיטת העבודה של דמיון מודרך, בחלק זה יובהרו ההבדלים המהותיים שבין דמיון מודרך לבין שיטת דמיון נובע.
  3. שיטת דמיון נובע – תהליך דמיון נובע מורכב משלבים שונים, בחלק מרכזי זה של הקורס ילמד כיצד להעביר ולעבור תהליך בדמיון נובע.
  4. הדגמה מלאה – שני תהליכי הדגמה בו קיימים כל השלבים השונים כולל שלבים של משברים, מקומות בהם הכל נראה כמבוי סתום והדרך בסופו של דבר אל הפתרון הנובע.
  5. בונוס – העמקת הלימוד על ידי קטעי צילומי וידאו מקורס פרונטלי שהתקיים בעבר מחוץ למכון דמיון נובע.

הקורס בנוי מסרטוני וידאו ייעודיים הבנויים באופן המתאים ללמידה באינטרנט. הסרטונים קצרים ומחולקים לנושאים כך שניתן לחזור שוב ושוב על החומר, ולשים דגש על נקודות שמתחברות אל המשתמש.

אורך הקורס: כ-45 שעות אקדמיות

רשימת הקורסים

תהליך

שיעורים

תהליך מלא לדוגמא

שיעורים

רוצים לרכוש חבילת קורסים במחיר מיוחד?

השאירו פרטים ואנו נשלח לכם את כל המידע

דילוג לתוכן