חדשות
בית » קורסים » שנה ראשונה – קורס מקיף ללימוד השיטה

שנה ראשונה – קורס מקיף ללימוד השיטה

 

להקשיב לשפת הדמיון ולזהות את הצליל הבהיר של האמת המגיעה מתוכנו פנימה.

הקורס ביחידה זו בנוי מ 25 מפגשים בני 4 שעות מלאות הכוללות לימוד הטכניקה, לימוד עיוני ועבודה מעשית בזוגות בכיתה באופן נפרד.

נלמד…

 • לזהות את עולם הרגשות שלנו, לאפשר לו להתגלות, ובמקום להיאבק בין רגשות סותרים, נמצא שלום והפריה ביניהם.
 • לגלות את שפת הדמיון, ונחווה כיצד הנפש מדברת אלינו דרך הדמיון ומכוונת אותנו לשינוי אמיתי של חיינו.
 • להתחבר לגוף שלנו ולשפה המיוחדת שלו לבטא רגשות.
 • להקשיב לקולות השונים הרוחשים בתוכנו, לזהות את הקולות המחלישים והמשתקים ולהשתחרר מהם ולהרגיש חי יותר וחופשי יותר.
 • לחוות את העוצמה של הקולות מלאי האמונה ביכולת ההתחדשות שלנו.
 • להעביר תהליכים מובנים ומסודרים המאפשרים מפגש שלם עם העולם הפנימי שלנו. נתרגל העברת תהליכים כאלו לעצמנו ולמשתתפים החברים בקבוצה.
 • לרכוש כלים להתמודדות עם מקומות של יאוש וחוסר אונים בתוכנו ולגלות כיצד דווקא הם מאפשרים לנו גילוי של החכמה הפנימית הטמונה בנו.
 • לפענח את שפת הדימויים וכיצד כל דימוי ודימוי העולה מן הנפש מביא עימו בצורה מדויקת להפליא עולם שלם של מידע המסייע לנו בתהליכי השינוי שלנו.
 • נפגש עם ארבעת היסודות בנפש: העפר, המים, האוויר והאש. נכיר את הרגשות השליליים הנובעים מכל אחד מהיסודות ונלמד איך לתקנם. נחווה את העוצמה של היסודות הללו בגילוי המאוזן שבהם.
 • נפגש בעזרת הדמיון עם הצדדים השונים באישיותנו, ונגלה כי לא רק שהכוחות הללו אינם סותרים אלא הם מפרים זה את זה. החסד הנתינה וההתחדשות, משלימים את הגבורה, יכולת הקבלה והשימור. נאמץ את הגילויים האלו אל תוך מערכות היחסים שלנו: זוגיות, הורות וחברות.
 • נפגש עם הילד הפנימי שבנו ונגלה כיצד אותן תכונות שחסרות לנו כל כך נמצאות בו: השמחה, האמונה, הסקרנות והתמימות.
 • נחווה כיצד אנו מנתבים את כל אותם כוחות המתגלים בתהליכים על מנת ליצור מפגש חי ודינמי עם הבורא. נגלה ונפתח את השפה האישית והאינטימית של תפילת הלב.

דרך הלמידה:

ידע תיאורטי– בתחילת הקורס כל משתתף יקבל חוברת ובה כל עיקרי הידע התיאורטי וכן חוברת מקורות יהודיים. החומר התיאורטי מועבר בקורס בצורה בהירה ומובנית בהתאם לכל שלב ושלב. באתר תמצאו חומרים נוספים, הקלטות של השיעורים ופורום פעיל של חברי הקורסים.
יכולת מקצועית- הלימוד המדורג והמובנה מאפשר את רכישת הכלים המקצועיים בצורה מבוססת ובטוחה. כל אחד מהמשתתפים יקבל את כל התמיכה והליווי הנצרכים לו על מנת לרכוש את הכלים המקצועיים בשלמותם.

תהליך אישי– כל נושא יועבר קודם כל בתהליך חוויתי, ורק לאחר מכן באופן תיאורטי. צורת למידה זו הופכת את הלמידה למסע של התפתחות אישית והעשרה. כמו כן כל אחד מהמשתתפים יוכל לקבל תהליכי הנחייה אישית על ידי בוגרי דמיונובע במחיר מסובסד של 100 ₪ למפגש. מפגשים אלו הינם המלצה חמה ביותר להבנת ורכישת השיטה.

תרגול בזוגות– בכל אחד מהנושאים הנלמדים נתרגל העברת התהליכים בזוגות. כל אחד מהמשתתפים יצבור מיומנות רבה בהעברת תהליכים שונים ובהכרת שפות שונות של דמיון.

התהליך הקבוצתי– העבודה המשותפת בקבוצה מאפשרת יצירת אווירה של תמיכה ושיתוף המעצימה את יכולת העבודה העצמית של כל אחד מהמשתתפים.

יציאה לשטח– נצא פעמיים במשך הקורס לשטח לתרגול חוויתי של שילוב עבודה בדמיונובע והתבודדות.

בונוס! – קורס מצולם– כל משתתף יקבל גישה לקורס המקוון, קורס איכותי ומסודר בשווי 1350 ש”ח.

השילוב של כל המישורים הללו הופכים את המסלול בדמיונובע לחוויה ייחודית מלאת השראה והנאה, המאפשרת למשתתף לקבל כלים עמוקים לעבודתו הפנימית והחברתית, על מנת להוציא את יכולותיו מהכוח אל הפועל.

יחידה זו כוללת מעל 130 שעות אקדמאיות ומזכה את כל אחד מהמשתתפים שעמד בתנאי הקורס בתעודת הסמכה לדמיונובע שלב א’ המאפשרת להעביר תהליך ראשוני בדמיונובע, עיבוד וכן העברת תהליכים בקבוצה. לבוגרי היחידה הראשונה תהיה אפשרות להמשיך ליחידה 2 של ההכשרה המקצועית לקבלת תעודת מנחה מוסמך.

יכול לעניין אותך

קורס “יסודות הנפש” בדמיונובע

להכיר כוחות נפש שונים בתוכי. להקשיב לשפת הדמיון ולזהות את הצליל הבהיר של האמת המגיעה מתוכנו פנימה.