בית » על השיטה » עדויות » המלצות בוגרות קורס תשע"ז

המלצות בוגרות קורס תשע"ז

מוזמנים לצפות ולשמוע איזה גילויים נפשיים, פתרונות לחיים ועוד מצאו בתוכם בוגרות קורס דמיון נובע תשע"ז.


שרה שורץ – הגילוי והפתרון האישי שלי


אסיה ליפמנוביץ' – החוויה והעוצמה בדיבור הפנימי


אפרת אייזן – מנחת הקורס

קראו מעט מהמלצות בוגרות קורס תשע"ז על מנחת הקורס אפרת אייזן:

"חוויתי ממך רוך, הקשבה ועומק. סמכות עם עמידה איתנה בקרקע, המאפשרת לצמרת החיים לנוע בצנועות עדינות וחופשיות, בלי פחד שתעקר במזגי רוח משתנים ומתחלפים. חוויתי ממך את האמונה במי שברא אותנו, ואמונה ביכולת האדם לגעת בנפשו בזמן ובדרך הנכונים לו. פתחת לנו פתח וצוהר לעולם הדמיון, עולם מופלא, המאפשר נגיעה נקיה ומדויקת בנפשנו פנימה, ובניית כלים המאפשרים לנוע בעולמנו בצורה הנכונה עבורנו. תודה על התובנות,  על האמונה בנו, על המתנה של האמונה שלנו בעצמנו."
אביבה חובב

היה לי מעניין במיוחד כי ההתנסות היתה עליי. הרגשתי אצלך בידיים בטוחות, שאת הולכת איתי לאורך כל הדרך. הלימוד שלך הועבר ביסודיות, בעומק, ברצינות ובנעימות. הרגשתי שזו שיטה שיש בה צניעות. התשובות לא נמצאות אצל המנחה אלא אצל המונחה. הדברים מגיעים ממני ואני יכולה לסמוך על עצמי.
הדר לונדון.

בלימוד איתך חוויתי מילים מדויקות, הקשבה מדוייקת ומענה מדוייק, פנימי ואמיתי, שמאפשר דמיון פורץ ומפתיע.
טליה

בזכותך החוויה שלי מהקורס היתה: יותר מקבלת את עצמי, את הרגשות שלי, פחות מפחדת מרגש. מבינה יותר את הסתירות הפנימיות שלי. חוויה שהעולם החיצוני והפנימי הם מראות . ראיתי שבאמת כל התשובות הן בתוך האדם עצמו. העולם עם דמיון הרבה יותר צבעוני ומשמעותי. הבנה שתקיעות ומבוי סתום בחיים הם בעצם אפשרות לרמה הבאה. מאוד חשוב בשבילי היה ללמוד לתת מקום לילדה הפנימית
אסיה ליפמנוביץ

 

יכול לעניין אותך

הקולות בשטח – מה קיבלתי מלימוד שיטת דמיונובע?

מה הביא אנשים מכל הסוגים והמגזרים לדבר באותה שפה עם הנפש ולחוות מפגש פנימי עוצמתי ומעורר שינוי משמעותי בחיים ??? צפו בסרטונים הקצרים שבפניכם ותטעמו קצת מקולות מחזור תשע"ז..